کالای فنی تجربه متمایز از هر خرید اینترنتی

کالای فنی کار خود را به عنوان فروشگاه فیزیکی ابزارآلات برقی و شارژی در قلب بازار ابزار ایران آغاز نمود و در طی سالها ارائه بهترین ابزارآلات و خدمات، همیشه به دنبال گسترش فعالیت خود و ارائه بهتر خدمات به مشتریان خود بوده؛ در همین راستا پس از افزایش مشتریان و محدود بودن فضای فروشگاه شماره یک و محدودیت در ارائه بهترین خدمات و پاسخگویی، به فکر افتتاح شعبه دیگری از کالای فنی در بازار ابزار تهران (حسن آباد) نمود، که به همین ترتیب فروشگاه شماره دو کالای فنی افتتاح و در بازار ابزار تهران (حسن آباد) آغاز به کار نمود.

اعتماد شما مشتریان عزیز به فروشگاه های کالای فنی موجب شد تا برندهای بزرگی همچون رونیکس RONIX ، کرون CROWN ، ابزارآلات هیوندای HYUNDAI و دیگر شرکت ها، کالای فنی را جزو نمایندگان رده اول خود قرار دهند. از این روست که امروز کالای فنی به عنوان بزرگ ترین نمایندگی رونیکس ، نمایندگی کرون و به عنوان عاملیت فروش کلیه برندهای مطرح بازار در کنار شما مشتریان گرامی قرار دارد.
پس از پاندمی بزرگ کووید 19 ، محدودیت ها و فاصله گذاری اجتماعی باعث شد، حضور پررنگ و همیشگی مشتریان در فروشگاه های کالای فنی موجب به خطر افتادن سلامتی مشتریان عزیز شود. از همین رو کالای فنی بلافاصله اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی و ارائه خدمات آنلاین نمود تا از این طریق هم از حجم مراجعه مشتریان وفادار خود به فروشگاه های فیزیکی خود کم کند و هم بتواند به سطح وسیعی از عموم مردم در سراسر ایران خدمات رسانی کند. تا در سراسر کشور و در دورترین مناطق این مرز و بوم هموطنان ما بتوانند به تنوع بی نظیری از انواع ابزارآلات برندهای بزرگ دسترسی داشته باشند و البته به صورت مستقیم و بدون واسطه از نمایندگی رسمی، ابزارآلات خود را قیمت مصوب شرکت ها و البته بالاترین درصد تخفیف خریداری نمایند.
کالای فنی به دلیل تراکنش بالا در فروش محصولات رونیکس، کرون، هیوندای، بوش، آاگ و دیگر برندهای بزرگ به عنوان بزرگ ترین نمایندگی رونیکس و کرون از همان ابتدا بهترین منبع خرید همکاران ابزار فروش در سراسر کشور بوده است و با توجه به سیاست های فروش یکپارچه در کالای فنی، کلیه ابزارآلات موجود در این فروشگاه به قیمت همکاری و با درصد تخفیف همکاری به تمام مشتریان ارائه میشود و برای مشتریانی که حتی یک ابزار دستی ساده خریداری میکنند نیز درصد تخفیف همکاری و فروش عمده در نظر گرفته میشود.
یکی از مهمترین ویژگی های کالای فنی وجود چندین انبار دپو محصولات است که هر فروشگاه اعم از فروشگاه های فیزیکی بازار و فروشگاه اینترنتی هرکدام دو انبار جداگانه برای محصولات خود دارند و در کنار ان تمام این انبارها به یکدیگر متصل بوده که این موجب میشود تا سفارشات بلافاصله در هنگام ثبت سفارش در سایت کالای فنی و همپنین هنگام خرید حضوری در فروشگاه ها در روند ارسال و تحویل به مشتریان قرار گیرد. به هیمین دلیل است که تمام مشتریان کالای قنی، این فروشگاه را با ویژگی ارسال فوری می شناسند.
موجود بودن ابزارآلات در انبارهای کالای فنی علاوه بر امکان ارسال فوری و بلافاصه، موجب میشود تا نوسانات بازار در قیمت محصولات فروشگاه ها و سایت کالای فنی تاثیرگذار نباشد و تا اعلام قیمت مصوب از طرف شرکت ها محصولات موجود با همان قیمت قبلی بفروش برسند و این موجب اطمینان شما از ثبات قیمت ها در کالای فنی خواهد شد
مزایای موجودی محصولات در انبارهای کالای فنی به همین جا ختم نشده و به لطف وجود این امکان متمایز، قیمت و موجودی درج شده در سایت کالای فنی همیشه به انبارهای واقعی و متعدد کالای فنی متصل بوده و تعداد موجودی سایت دقیقا همان تعداد واقعی محصولات موجود در انبارها است که موجب میشود با اطمینان کامل، خرید و پرداخت آنلاین خود را بدون نیاز به استعلام و اطمینان از موجود بودن محصول انجام دهید.
هرچند وجود اینترنت و فضای مجازی فاصله بین کالای فنی و مشتریان را به حداقل رسانده است اما بازهم گفتن تمام ویژگی ها و نکات برجسته کالای فنی در یک صفحه درباره ما امکان پذیر نبوده و فقط با تجربه خرید از کالای فنی میتوانید لذت خرید با کمترین زمان انتظار را احساس کنید. ما پرنسل و تیم بزرگ کالای فنی تمام سعی و تلاش خود را میکنیم تا بتوانیم تجربه خرید لذت بخش ابزارآلات را در خاطر شما بسپاریم تا همیشه خیالتان از بابت ابزار مورد نیازتان راحت باشد.

فروشگاه کالای فنی
ارسال فوری
نمایندگی رونیکس
امتیازدهی کاربران
5 (2 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیازدهی)